कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Phone Email
पुरुषोत्तम सापकोटा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ९८५१२५००१५
चिरञ्जीवी पौडेल उप-सचिव (अधिकृत स्तर नवौं ) प्रमुख शिक्षा अधिकृत 9841398825 mahalaxmimun.edu@gmail.com
राजु बज्राचार्य इन्जिनियर (आठौं), सिभिल/इरिगेसन सडक तथा अन्य पूर्वाधार विकास 9841859707
लव कुमार गुप्ता इन्जिनियर (आठौं), सिभिल/इरिगेसन भवन तथा वस्ती विकास शाखा 9849596633 lavkumargupta778@gmail.com
सुनिता योङहाङ अधिकृत स्तर आठौं शिक्षा, युवा तथा खेलकुद 9841593628
ब्रम्हदेव शाह कृषि विकास अधिकृत (अधिकृत स्तर आठौं) कृषि 9848368106
सुमित्रा महर्जन लेखा अधिकृत (अधिकृत स्तर सातौं) आर्थिक प्रशासन 9840016226 sumitramaharjan40@gmail.com
उर्मिला ढकाल अधिकृत स्तर सातौं प्रशासन 9849713641 dhakalurmila99@gmail.com
हेमलाल ज्ञवाली जनस्वास्थ्य अधिकृत (सातौं) स्वास्थ्य ९८४१५०७१४४
शिव कुमार घिमिरे लेखा अधिकृत ( रा. पत्राङ्कित तृतीय श्रेणी) 9851175078
पुष्पराज अधिकारी अधिकृत स्तर छैठौं राजश्व 9851148406
विकास महर्जन अधिकृत स्तर छैठौं जिन्सी शाखा 9841651808 bikashmaharjan762@gmail.com
भरत बोहरा जनस्वास्थ्य निरीक्षक (छैठौं) स्वास्थ्य 9848556122 bharat.bohara19@gmail.com
खम्बा थापा सि.अ.ह.व (छैठौं) स्वास्थ्य 9848209339 hamalthapa12@gmail.com
तारा कुमारी के.सी. अधिकृत स्तर छैठौं सामाजिक विकास 9849028307
मन्जु मानवी पौडेल अधिकृत स्तर छैठौं योजना 9841785083
सरिता कुमारी गौतम अधिकृत स्तर छैठौं 9851003952
ईश्वरी पाण्डे आ.ले.प. अधिकृत (छैठौं) आन्तरिक लेखा परीक्षण 9844288762
शिवलाल अधिकारी अधिकृत स्तर छैठौं पशु सेवा 9846038763
टंक बहादुर अधिकारी अधिकृत स्तर छैठौं कृषि 9842424747
राम घिमिरे अधिकृत स्तर छैठौं कृषि/भेट 9741047482
गोमादेवी खतिवडा अधिकृत स्तर छैठौं कृषि 9849191266
प्रशान्त सिंह थापा इन्जिनियर (छैठौं), सिभिल वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन 9841697875
मनिष सुवेदी इन्जिनियर (छैठौं), सिभिल योजना तथा अनुगमन शाखा 9840093869 er.manishsubedi04@gmail.com
सन्तोष पोखरेल सूचना अधिकारी सूचना प्रविधि अधिकृत 9828086010 suchanaadhikari@mahalaxmimun.gov.np
अनिष महर्जन रोजगार संयोजक श्रम तथा रोजगार शाखा 9863457189
मधुसुधन आचार्य ना.प्रा.स. (सहायक स्तर पाँचौं) कृषि 9843194546
विमला पोखरेल कार्की सहायक स्तर पाँचौं सेवाग्राही साहयता / दर्ता चलानी शाखा 9842266154
अभिषेक घिमिरे सहायक स्तर पाँचौं पञ्जीकरण तथा सामाजिक सुरक्षा 9804946180 kashyapav6@gmail.com
संगम चाम्लिङ्ग स.म.वि.नि (सहायक स्तर पाँचौं) 9848194340 raisangam147@gmail.com
गीता श्रेष्ठ सहायक स्तर पाँचौं राजश्व 9841731238
अस्मिता गुराँगाई सव.इन्जिनियर योजना 9843613590
सृजना घिमिरे सामाजिक परिचालक 9851016469
वोनस श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर भवन तथा वस्ती विकास शाखा 9841066255
कुबेर के.सी. लेखा तथा प्रशासन सहायक (सहायक स्तर पाचौं) 9851042324
सोनाली बुढाथोकी कानुनी सहजकर्ता 9861559068
श्रीधर रिसाल एम. आई. एस अपरेटर 9849688647 sridhar.risal@gmail.com
सुरेन्द्र श्रेष्ठ एम. आई. एस अपरेटर 9849191614 suren2010@gmail.com
दिलिप राउत प्राविधिक सहायक (सहायकस्तर पाँचौं) 9849194777
सरोज श्रेष्ठ अ. सव-ईन्जिनियर वडा नं. १ 9818003949
दिपेन्द्र नेमकुल खरिदार 9851000331 nekuthasi@gmail.com
उषा वञ्जारा सर्वेक्षक अमिन 9861180030
सहदेव के.सी. एम. आई. एस. फिल्ड सहायक 9860848526 sadevkc@gmail.com
प्रवेश खत्री कम्प्युटर अपरेटर लेखा 9849418382
सन्जु मैनाली कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन 9861346764 sanjumainali3@gmail.com
लालमाया मोक्तान उद्यम विकास सहजकर्ता 9863858796
निरु महत उद्यम विकास सहजकर्ता 9841911439
डिम बहादुर खड्का हेभी सवारी चालक 9849688655
विनोद कार्की हेभी सवारी चालक 9849197889
केशव कुमार कडेल हेभी सवारी चालक
पुर्ण मगर हल्का सवारी चालक 9849498702
सबिन खड्का हल्का सवारी चालक 9844468020
नन्दमान महर्जन हल्का सवारी चालक 9818370096
प्रलाद नेपाली मिजार एम्बुलेन्स चालक 9849495014
असोक सार्की रोक्का एम्बुलेन्स चालक 9813343599
गोमा सापकोटा कार्यालय सहयोगी 9842276778
शिवि पोखरेल कार्यालय सहयोगी 9813412543
गोकुल सिजापती कार्यालय सहयोगी 9851234183
भावना महर्जन कार्यालय सहयोगी 9840227886
बुद्धि गिरी कार्यालय सहयोगी 9841702536
विनिता के.सी. कार्यालय सहयोगी 9841647276
सावित्री भडेल कार्यालय सहयोगी कृषि 984387420
हरिओम खड्का कार्यालय सहयोगी पशु सेवाा 9841039939
सुदर्शन खत्री वडा सचिव वडा नं. १ 9849405363
राजु प्रसाद शर्मा खरिदार वडा नं. १ 9841400985
कल्पना कुमारी शाही अ. सव-ईन्जिनियर 9841833038
प्रशुराम फुंयल कार्यालय सहयोगी वडा नं. १ 9849103145
रामचन्द्र पौडेल वडा सचिव वडा नं २ 9847668570
आशिष पन्त सव.इन्जिनियर वडा नं. २ 9848044574
विष्णु प्रसाद पौडेल सहायक स्तर चौथों वडा नं. २ 9849004096
दिनेश के.शी. सहायक स्तर चौथों वडा नं. २ 9848476630
गीता थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं. २ 9818928878
राजन आचार्य वडा सचिव वडा नं. ३ 9841592501
नारायण ढुंगाना अ. सव-ईन्जिनियर वडा नं ३ 9861282883
बाल्मुकुन्द श्रेष्ठ सहायक स्तर पाँचौं वडा नं. ३ 9849126501
गंगा कट्टेल कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ३ 9849246030
राम कुमारी के.सी. कार्यालय सहयोगी वडा नं. ३ 9818606797
मनिषा पहाडी वडा सचिव वडा नं. ४ 9862208906
सुमन चर्माकार सव.इन्जिनियर वडा नं. ४ 9843713392
सुलोचना नेपाल सामाजिक परिचालक वडा नं. ४ 9841648842
सरिता विष्ट कार्यालय सहयोगी वडा नं. ४ 9818497087
शिव बुढाथोकी वडा सचिव वडा नं. ५ 9841277976
मिलन खड्का अ. सव-ईन्जिनियर वडा नं. ५ 9851206375
इन्द्र सेना खड्का सामाजिक परिचालक वडा नं. ५ 9841615026
मदन खड्का कार्यालय सहयोगी वडा नं. ५ 9841842324
योगेशराज न्यौपाने जैसी सव.इन्जिनियर वडा नं ६ 9848825824
हितलाल श्रेष्ठ वडा सचिव वडा नं. ६ 9851092612
रिना महर्जन सामाजिक परिचालक वडा नं. ६ 9849122141
गंगा बहादुर महर्जन कार्यालय सहयोगी वडा नं. ६ 9841813522
मुकुन्द भण्डारी वडा सचिव वडा नं ७ 9813763109
निजम कुमार चौधरी सव.इन्जिनियर वडा नं. ७ 9803410009
शशिकला सम्वाहाम्फे सहायक स्तर पाँचौं वडा नं. ७ 9842112570
निरोज थापा कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ७ 9841650134
प्रयास खत्री कार्यालय सहयोगी वडा नं. ७ 9813376934
हिमाल बस्नेत वडा सचिव वडा नं. ८ 9851239441
सुवास श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर वडा नं. ८ 9848843309
डिलमाया के.सी. सहायक स्तर पाँचौं वडा नं. ८ 9860004176
राजु श्रेष्ठ सहायक स्तर चौथों वडा नं. ८ 9851070234
किशोर श्रेष्ठ सामाजिक परिचालक वडा नं. ८ 9841350038
सुमन श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी वडा नं. ८ 9849220740
कैलाश खड्का सव.इन्जिनियर वडा नं. ९ 9841627572
नारायण कुमार श्रेष्ठ वडा सचिव वडा नं. ९ 9751021856
निर्मला गौतम सामाजिक परिचालक वडा नं. ९ 9803617997
श्रीधर पौडेल कार्यालय सहयोगी वडा नं. ९ 9849363433
शरद चन्द्र पौडेल वडा सचिव वडा नं. १० 9841383074
विकास खड्का सहायक स्तर पाँचौं वडा नं. १० 9841704466
शुरेस प्रसाद डंगोल सव.इन्जिनियर वडा नं. १० 9880416539
रेनु कुमारी घले कार्यालय सहयोगी वडा नं. १०