कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Phone Email
प्रदिप पौडेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत ९८५१२५००१५
चिरञ्जीवी पौडेल उप-सचिव (अधिकृत स्तर नवौं ) प्रमुख शिक्षा अधिकृत 9841398825 mahalaxmimun.edu@gmail.com
लव कुमार गुप्ता Engineer Building Section 9849596633
सुनिता योङहाङ अधिकृत स्तर आठौं शिक्षा, युवा तथा खेलकुद 9841593628
सुमित्रा महर्जन अधिकृत स्तर आठौं आर्थिक प्रशासन 9840016226 sumitramaharjan40@gmail.com
हिमलाल ज्ञवाली अधिकृत स्तर आठौं स्वास्थ्य शाखा प्रमुख ९८४१५०७१४४
उर्मिला ढकाल अधिकृत स्तर सातौं सहकारी शाखा 9849713641 dhakalurmila99@gmail.com
सरिता कुमारी गौतम अधिकृत स्तर सातौं योजना तथा अनुगमन शाखा 9851003952
ईश्वरी पाण्डे अधिकृत स्तर सातौं आन्तरिक लेखा परीक्षण शाखा 9844288762
गिरीराज खनाल सूचना अधिकारी प्रसासन शाखा ९८५११९६३८७ mahalaxmimun@gmail.com
कपिल देव भट्ट इन्जिनियर सडक तथा अन्य पूर्वाधार शाखा 9858750985 kapilbhattapmun@gmail.com
पुष्पराज अधिकारी अधिकृत स्तर छैठौं प्रशासन शाखा 9851148406
विकास महर्जन अधिकृत स्तर छैठौं जिन्सी शाखा 9841651808 bikashmaharjan762@gmail.com
तारा कुमारी के.सी. अधिकृत स्तर छैठौं सामाजिक विकास 9849028307
मन्जु मानवी पौडेल अधिकृत स्तर छैठौं राजश्व शाखा 9841785083
भरत बोहरा जनस्वास्थ्य निरीक्षक (छैठौं) स्वास्थ्य 9848556122 bharat.bohara19@gmail.com
शिवलाल अधिकारी अधिकृत स्तर छैठौं पशु सेवा 9846038763
गोमादेवी खतिवडा अधिकृत स्तर छैठौं कृषि 9849191266
टंक बहादुर अधिकारी अधिकृत स्तर छैठौं कृषि 9842424747
कल्पना खड्का सि.अ.न.मि (छैठौं) स्वास्थ्य शाखा 9841771390
रविन्द्र उप्रेती इन्जिनियर (छैठौं), सिभिल वातावरण तथा सरसफाई शाखा 9849379242
सुवन महर्जन इन्जिनियर (छैठौं), सिभिल भवन तथा वस्ती विकास शाखा 9860099292
सुरेन्द्र श्रेष्ठ सूचना प्रविधि अधिकृत (छैठौं) सूचना प्रविधि शाखा 9828086028 ito.mahalaxmimun@gmail.com
हिमाल बस्नेत सहायक स्तर पाँचौं प्रशासन शाखा 9851239441 chattanhbb@gmail.com
मधुसुधन आचार्य ना.प्रा.स. (सहायक स्तर पाँचौं) कृषि 9843194546
संगम चाम्लिङ्ग सहायक स्तर पाँचौं दर्ता चलानी 9849194340 raisangam147@gmail.com
विकास दाहाल सहायक स्तर पाँचौं सहकारी शाखा 9841558891
शशिकला सम्वाहाम्फे सहायक स्तर पाँचौं दर्ता चलानी 9842112570
गीता श्रेष्ठ सहायक स्तर पाँचौं राजश्व 9841731238
मनिषा पहाडी सहायक स्तर पाँचौं जिन्सी शाखा 9862208906
निजम कुमार चौधरी सव.इन्जिनियर योजना शाखा 9840028550
मोहन रिजाल सहायक स्तर पाँचौं आर्थिक प्रशासन 9842336352
सरोज खड्का सव.इन्जिनियर सडक तथा अन्य पुर्वाधार विकास शाखा ९८४९८२३१२१
सोनाली बुढाथोकी कानुनी सहजकर्ता न्यायिक समिति 9861559068
दिलिप राउत प्राविधिक सहायक (सहायकस्तर पाँचौं) श्रम तथा रोजगार शाखा 9849194777
सहदेव के.सी. रोजगार सहायक श्रम तथा रोजगार शाखा 9860848526 sadevkc@gmail.com
सरोज श्रेष्ठ अ. सव-ईन्जिनियर सडक तथा अन्य पुर्वाधार विकास शाखा 9818003949
कल्पना कुमारी शाही अ. सव-ईन्जिनियर सडक तथा अन्य पुर्वाधार विकास शाखा 9841833038
दिपेन्द्र नेमकुल सहायक स्तर पाँचौं नगर प्रमुख सचिवालय 9851000331 nekuthasi@gmail.com
यशोदा दाहाल सहायक स्तर चौथों न्यायिक समिति ९८४२३३३६६६
अनिता कार्की सहायक स्तर चौथों पञ्जीकरण शाखा ९८४४१६८०५८
उषा वञ्जारा सर्वेक्षक अमिन 9861180030
प्रविना श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर भवन तथा बस्ती विकास शाखा 9849088691
प्रवेश खत्री कम्प्युटर अपरेटर आर्थिक प्रशासन 9849418382
लालमाया मोक्तान उद्यम विकास सहजकर्ता श्रम तथा रोजगार 9863858796
निरु महत उद्यम विकास सहजकर्ता श्रम तथा रोजगार 9841911439
डिम बहादुर खड्का हेभी सवारी चालक 9849688655
विनोद कार्की हेभी सवारी चालक 9849197889
केशव कुमार कडेल हेभी सवारी चालक 9863404720
सुवर्ण खड्का हल्का सवारी चालक 9865461775
सबिन खड्का हल्का सवारी चालक 9844468020
विश्व प्रकाश लामिघाते हल्का सवारी चालक 9851243194
प्रलाद नेपाली मिजार एम्बुलेन्स चालक 9849495014
असोक सार्की रोक्का एम्बुलेन्स चालक 9761692599
गोमा सापकोटा कार्यालय सहयोगी नगर उपप्रमुखको सचिवालय 9842276778
गोकुल सिजापती कार्यालय सहयोगी 9851234183
भावना महर्जन कार्यालय सहयोगी 9840227886
सिता थापा कार्यालय सहयोगी ९८०७७६३३९५
बुद्धि गिरी कार्यालय सहयोगी जिन्सी शाखा 9841702536
सञ्जय श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी 9851180509
हरिओम खड्का कार्यालय सहयोगी पशु सेवा 9841039939
डिलमाया के.सी. वडा सचिव वडा नं. १ 9860004176
राजु प्रसाद शर्मा सहायक स्तर पाँचौं वडा नं. १ 9841400985
प्रशुराम फुंयल कार्यालय सहयोगी वडा नं. १ 9849103145
सुनिता गौतम वडा सचिव वडा नं. २ 9860175151
विष्णु प्रसाद पौडेल सहायक स्तर चौथों वडा नं. २ 9849004096
आशिष पन्त सव.इन्जिनियर वडा नं. २ 9848044574
दिनेश के.शी. सहायक स्तर चौथों वडा नं. २ 9848476630
गीता थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं. २ 9818928878
राजन आचार्य वडा सचिव वडा नं. ३ 9841592501
बाल्मुकुन्द श्रेष्ठ सहायक स्तर पाँचौं वडा नं. ३ 9849126501
गंगा कट्टेल कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ३ 9849246030
राम कुमारी के.सी. कार्यालय सहयोगी वडा नं. ३ 9818606797
रामचन्द्र पौडेल वडा सचिव वडा नं ४ 9847668570
मिलन खड्का अ. सव-ईन्जिनियर वडा नं. ४ 9851206375
सुलोचना नेपाल सामाजिक परिचालक वडा नं. ४ 9841648842
सरिता विष्ट कार्यालय सहयोगी वडा नं. ४ 9847760008
शिव बुढाथोकी वडा सचिव वडा नं. ५ 9841277976
सुमन चर्माकार सव.इन्जिनियर वडा नं. ५ 9843713392
इन्द्र सेना खड्का सामाजिक परिचालक वडा नं. ५ 9841615026
मदन खड्का कार्यालय सहयोगी वडा नं. ५ 9841842324
योगेशराज न्यौपाने जैसी सव.इन्जिनियर वडा नं ६ 9848825824
हितलाल श्रेष्ठ वडा सचिव वडा नं. ६ 9851092612
रिना महर्जन सामाजिक परिचालक वडा नं. ६ 9849122141
राजु श्रेष्ठ सहायक स्तर चौथों वडा नं. ६ 9851070234
मुकुन्द भण्डारी वडा सचिव वडा नं ७ 9813763109
सृजना घिमिरे सामाजिक परिचालक वडा नं. ७ 9851016469
सुवास श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर वडा नं. ७ 9848843309
निरोज थापा कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ७ 9841650134
प्रयास खत्री कार्यालय सहयोगी वडा नं. ७ 9813376934
गिता देवी रिमाल वडा सचिव वडा नं ८ 9851196935
नारायण ढुंगाना अ. सव-ईन्जिनियर वडा नं ८ 9861282883
सन्जु मैनाली कम्प्युटर अपरेटर वडा नं. ८ 9861346764 sanjumainali3@gmail.com
किशोर श्रेष्ठ सामाजिक परिचालक वडा नं. ८ 9841350038
सुमन श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी वडा नं. ८ 9849220741
नारायण कुमार श्रेष्ठ वडा सचिव वडा नं. ९ 9851330856
शुरेस प्रसाद डंगोल सव.इन्जिनियर वडा नं. ९ 9880416539
निर्मला गौतम सामाजिक परिचालक वडा नं. ९ 9803617997
श्रीधर पौडेल कार्यालय सहयोगी वडा नं. ९ 9849363433
शरद चन्द्र पौडेल सहायक स्तर पाँचौं वडा नं. २ 9841383074
कैलाश खड्का सव.इन्जिनियर वडा नं. १० 9841627572
रेनु कुमारी घले कार्यालय सहयोगी वडा नं. १०